KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101252
*
nr 1210 1252
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 oktober 2018
kl 18:59:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/10 13:35:09
1
100 kr
12/10 19:23:04
2
150 kr
12/10 22:14:07
1
200 kr
13/10 09:40:56
3
600 kr
14/10 00:52:46
4
350 kr
14/10 00:52:46
3
400 kr (Budbetjänt)
15/10 13:54:48
4
450 kr
15/10 13:54:48
3
500 kr (Budbetjänt)
15/10 14:23:28
4
700 kr
15/10 18:54:32
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1210 1252
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 oktober 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/10 13:35:09 | 1 | 100 kr |
| 12/10 19:23:04 | 2 | 150 kr |
| 12/10 22:14:07 | 1 | 200 kr |
| 13/10 09:40:56 | 3 | 600 kr |
| 14/10 00:52:46 | 4 | 350 kr |
| 14/10 00:52:46 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 15/10 13:54:48 | 4 | 450 kr |
| 15/10 13:54:48 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 15/10 14:23:28 | 4 | 700 kr |
| 15/10 18:54:32 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55



